20 naudingų patarimų vyrams

20 naudingų patarimų vyrams


 1. Visada žiūrėk į akis kitam žmogui su kuriuo kalbi.
 2. Sveikindamasis su kitu vyru, spausk jam ranką tvirtai ir užtikrintai, bet nepersistenk.
 3. Bendrauk su moterimis, kurios, tu manai, yra aukštesnio už tavo lygį, ir tu liksi maloniai nustebęs.
 4. Nesigaudai mados tendencijose formuok savo asmeninį stilių arba rinkis klasikinius drabužius.
 5. Sporto salė tvirtins tavo pasitikėjimą savimi. Bėgiok krosus, vaikščiok į sporto salę, dalyvauk sporto varžybose.
 6. Jeigu moteris graži, tai pasakyk, kad ji protinga. Jeigu moteris protinga, tai pasakyk, kad ji graži.
 7. Jeigu tu turi konfliktą su kitu vyru ir jau esi pasiruošęs jam smūgiuoti atsakyk sau į paprastą klausimą „Jeigu prieš mane dabar stovėtų akivaizdžiai fiziškai stipresnis ir pranašesnis už mane žmogus, ar aš elgčiausi lygiai taip pat.“ ir jeigu atsakymas „Ne“, tuomet bandyk išspręsti konfliktą be fizinio kontakto.
 8. Jeigu moteris yra pripratusi prie vyrų dėmesio, provokuok ją žaidimo ir humoro forma. Jeigu matai, kad moteris yra drovesnė už tave, sakyk jai komplimentus, sukurk daugiau komforto bendraudamas.
 9. Jeigu tu pradedi keisti savo elgesį, įpročius, tai normalu, kad kurį laiką tau neišeis natūraliai to demonstruoti ir įdiegti savyje, todėl duok sau laiko.
 10. Žmonėms patinka, kai jų klausosi kiti arba kai jiems uždavinėja klausimus ir klausia jų nuomonės. Bendraudamas su kitais venk pamokslų ir patarimų, kurių neprašė.
 11. Skambink tėvams nors vieną kartą per savaitę, nors ir 5 minutėm pabendrauti.
 12. Neišsidirbinėk, nešiok kepurę ir šiltus drabužius, kai šaltas oras.
 13. Niekada netaupyk pirkdamas sau avalynę, skirk jai 40-50% viso savo biudžeto drabužiams.
 14. Jeigu matai, kai kažkas demonstruoja nepagarbą nepažįstamai tau moteriai, elkis situacijoje taip, kaip norėtum, kad pasielgtų kiti vyrai, jeigu panašioje situacijoje atsidurtų tavo žmona, motina, senelė, sesuo, o tavęs šalia nebūtų.
 15. Kai eini žiūrėk tiesiai prieš save, o ne po kojomis.
 16. Geriau iš karto pademonstruoti moteriai aiškiai savo ketinimus ir pamatyti jos abejingumą, nei bandyti praskristi po radarais ir išgirsti „oi, galvojau, kad tu tiesiog su manimi draugiškai bendravai“.
 17. Nebijok priiminėti svarbių asmeninių sprendimų savo gyvenime nors su jais ir nesutinka netgi tau artimi žmonės.
 18. Tavo tikslas, profesine veikla, pašaukimas ir aistra turi būti pirmoje vietoje tavo gyvenime ir daryti tave laimingu. Moteris turi būti ir nori būti šalia, jeigu moteris to nenori, užduok sau atvira klausimą, ar tikrai tuomet čia „ta moteris“.
 19. Kritikuoti ir rašyti neigiamus komentarus internete – gali ir pats silpniausias vyras. Bandyti, kurti galimybes sau ir kitiems, rizikuoti ir prisiimti už viską atsakomybę – gali tik vienetai vyrų. Rinkis.
 20. Atsimink, norint tobulėti visada geriau būti tam tikrą laiką blogiausiu tarp geriausių, nei visą laiką geriausiu tarp blogiausių.

***

Draugai, primename, kad spausdami „Patinka“ ir „Dalintis“ Jūs labai motyvuojate kurti Jums daugiau naudingų ir įdomių straipsnių

Beje, o Tu jau prisijungei prie „Men's Vector“ draugų facebooke?

facebook puslapis
Aksesuarai vyrams
Plačiau
Stiliaus patarimai
Plačiau
Motyvacija vyrams
Plačiau
Vyrams apie moteris
Plačiau

Panašūs strapsniai:


Taip pat skaitykite: