Kodėl būdamas vyru Tu turi visada prisiimti atsakomybę?

Kodėl būdamas vyru Tu turi visada prisiimti atsakomybę?


Panašiomis frazėmis Tu nusiimi nuo savęs atsakomybę už tam tikrus savo veiksmus ir perleidi ją išorinėms aplinkybėms. Tai leidžia Tau pasijausti geriau tuo momentu, juk tokiu būdu Tu neatsisakai veikti, tu tiesiog atidedi tai vėlesniam momentui dėl tam tikrų aplinkybių. Juk tai taip paprasta.

Atsakomybė už savo rezultatą

Atsakomybė už savo rezultatą

Norint pasiekti geresnius rezultatus, Tu privalai mokėti pats atsakyti už savo veiksmus. Jeigu Tu nusprendei kažką padaryti, Tu turi tai padaryti, kad ir kokios aplinkybės stovėtų tavo kelyje. O jeigu tu nusprendei ir nepadarei – Tu turi prisipažinti sau, kad nepadarei būtent Tu ir niekas kitas nėra kaltas dėl to.

Kertinis momentas čia yra tame, kad prisipažindamas sau apie savo silpnumą Tu pradedi sąmoningai suvokti savo silpnąsias puses. Tokiu būdu įsijungia tinkamas režimas smegenyse, kuris padeda Tau pradėti dirbti su tomis silpnomis pusėmis.

Ieškoti pasiteisinimų Tu gali visą gyvenimą – mes visi turime talentą šiam užsiėmimui.

Aplinkybės visada bus nepalankios

Dauguma žmonių taip niekada ir nesupras, kad išorinės aplinkybės niekada ir jokiu laiku netaps tinkamos – tai iliuzija. Dar daugiau – aplinkybės tik blogės ir blogės, nes su kiekviena diena Tavo paties kuriama realybė vis stiprės ir stiprės, todėl pradėti daryti naujus veiksmus Tau bus vis sudėtingiau ir sudėtingiau.

Atsakomybė už savo rezultatą

Tu ir tik Tu esi atsakingas už viską, kas vyksta Tavo gyvenime ir perkelti šią atsakomybę kažkam kitam – kvaila, nes šis gyvenimas yra Tavo.

***

Draugai, primename, kad spausdami „Patinka“ ir „Dalintis“ Jūs labai motyvuojate kurti Jums daugiau naudingų ir įdomių straipsnių!Straipsnį paruošė puslapis mensvector.lt — internetinė vyriškų drabužių ir aksesuarų parduotuvė su pristatymu visoje Lietuvoje

Vyriškos apyrankės
Į parduotuvės puslapį

Beje, o Tu jau prisijungei prie „Men's Vector“ draugų facebooke?

facebook puslapis
Aksesuarai vyrams
Plačiau
Stiliaus patarimai
Plačiau
Motyvacija vyrams
Plačiau
Vyrams apie moteris
Plačiau

10 populiariausių „Men's Vector“ straipsnių: