Kodėl vyrai taip bijo nesėkmės?

Kodėl vyrai taip bijo nesėkmės?


Vyrai, šiandien nagrinėsime nesėkmės baimę arba kaip mes visi tai mėgstame vadinti „komforto zoną“.

Kažkas buvo išėjęs už jos ribų, o kažkas vis dar taip ir neišdrįso to padaryti, na šį bei tą apie ją žino visi.

Keletas priežasčių, kodėl mes jaučiame baimę ir diskomfortą, kai pradedame ir stengiamės daryti kažką mums neįprasto ir naujo.

Neapibrėžtumas

Ši priežastis besąlygiškai yra pirmoje vietoje.

Turi sąmoningai suvokti ir nuolat sau priminti bei kartoti, kad Tavo smegenims niekada nepatiks absoliučiai jokios permainos arba jokie nauji dalykai, kol „tai“ netaps komfortišku reiškiniu Tavo smegenims.

Taip, žmogau, užburtas ratas, bet kuri nauja veikla gali tapti komfortišku ir aiškiu reiškiniu tik tuo atveju, jeigu jau buvo praeitas atitinkamas diskomforto periodas.

Todėl, jeigu šiuolaikinis žmogus turi ką valgyti, ką apsirengti, turi kur ir su kuo miegoti bei nejaučia depresijos – viskas puiku, baziniai poreikiai patenkinti ir nėra priežasties kažko keisti.

Neuroniniai ryšiai

Trumpa lengvos formos anatomijos pamoka.

Mūsų smegenys susideda iš milijonų neuronų. Mūsų mintys – impulsai tarp tų neuronų. Impulsai pripranta judėti per tam tikrus neuronus, tokiu būdu sukuriamos tos pačios mintys.

Todėl, jeigu Tu dažnai galvoji apie negatyvius dalykus, Tu vis labiau ir labiau pripratinsi save galvoti negatyviai.

Ir atvirkščiai, jeigu Tu vis dažniau stengiesi nusiteikti pozityviai, atitinkamai tavo mintyse vis dažniau atsiras daugiau teigiamo požiūrio į gyvenimą ir jo galimybes.

Ką mes norėjome pasakyti šiuo įrašu vyrams?

Reikia sąmoningai suvokti keletą dalykų. Tu, tai ne tavo mintys, Tu gali „jas“ pakeisti, svarbiausia pradėti judėti šia kryptimi.

Treniruok savo smegenis mąstyti naudinga Tau linkme ir su laiku Tu pastebėsi, kad dar prieš kurį laiką visiškai nauji dalykai ir nauji diskomfortiški veiksniai tapo komfortiški Tavo smegenims ir Tu visa tai darai automatiškai ir net negalvodamas.

Atsimink, kad Tavo smegenys nėra Tavo priešas, jos tiesiog stengiasi daryti kaip „geriau“ ir apsaugoti Tave.

Galbūt nuskambės keistai, bet Tu turi nuolat sau atkakliai aiškinti, kodėl Tu darai naujus neįprastus veiksmus, kurie yra šiuo metu labai diskomfortiški ir nemalonūs organizmui.

Pabandyk tai daryti su paprasto popieriaus bei tušinuko pagalba ir rezultatai Tave maloniai nustebins.

Nėra jokio idealaus momento. Po savaitės/mėnesio/metų Tavo neuroniniai ryšiai dar labiau sustiprės, o sofa, čipsai ir serialas taps dar labiau komfortišku reiškiniu.

Daryk teisingus veiksmus ir mąstyk. Teisingai mąstyk ir daryk veiksmus.Panašūs strapsniai:


Taip pat skaitykite: