Vyriškos odinės apyrankės

Vyriškos odinės apyrankės – tai vintažinio bei modernaus stiliaus aksesuarai.

Tokį stilių susiliejimą lemia pati oda, kuri buvo naudojama jau nuo seno papuošalų gamyboje.

Taip pat odinės apyrankės vyrams atrodo modernios, šiuolaikinio, minimalistinio stiliaus dėl odos supynimo, pasirinkto pločio bei papildomų dekoracijų.

Odinės apyrankės vyrams internetu

Men's vector“ internetinėje vyriškų aksesuarų parduotuvėje galima rasti odinių apyrankių, pritaikytų kiekvieno vyro skoniui.

Jeigu jus domina masyvesnės odinės apyrankės vyrams – atkreipkite dėmesį į tas apyrankes, kurių oda supinta stambesne pyne.

Jeigu jus domina subtilesnės vyriškos odinės apyrankės – rinkitės smulkaus odos pynimo apyrankę.

Vyriškos odinės apyrankės – kaip išsirinkti?

„Men's vector“ internetinėje parduotuvėje rasite ir ne tokių įprastų odinių apyrankių modelių, kaip, pavyzdžiui, kelių apyrankių komplektą.

Tai būtų ir praktiškas pasirinkimas, nes nusipirkus vyriškų odinių apyrankių komplektą, jums nebereikės sukti galvos dėl apyrankių derinimo tarpusavyje.

Jeigu norite odinės apyrankės, kuria būtų galima papuošti savo riešą ypatinga proga, peržiūrėkite modelius, kurie turi įterptų auksinės ar sidabrinės spalvos elementų.

Auksinės ir sidabrinės spalvos elementai dažniausiai pagaminti iš nerūdijančio plieno, kuris būna nupoliruotas, todėl šie elementai nepraras savo blizgesio ir nepajuoduos.

Taigi, vyriškos odinės apyrankės – vyriški aksesuarai, puikiai tinkantys tiek kasdieniam nešiojimui, tiek ypatingoms progoms.

Filtras
Prekė įkelta į krepšelį
MEN'S VECTOR