Tom Hardy pažėrė kritikos šiuolaikiniams vyrams

Tom Hardy pažėrė kritikos šiuolaikiniams vyrams


Britų aktorius, prodiuseris ir scenarijų autorius Tom Hardy pasisakė apie šiuolaikinius vyrus.

Visi nori tokios merginos, kuri nerūko, nevartoja alkoholinių gėrimų, kuriai skambini, o ji visada džiaugiasi girdėdama tavo balsą ir yra pasiruošusi kalbėti su tavimi nors ir visą parą, nepasaint to, kad per televizorių rodo jos mėgstamiausią filmą arba tu paskambinai kuomet ji miegojo!

Tos, kuriai skambini ir jai atsiliepus negirdi triukšmingos kompanijos, tame tarpe ir vyriškų balsų. Tos, kuri neis pasivaikščioti su kitu vaikinu, pasiteisindama, jog jis – tiesiog draugas. Tos, kuri nieko nuo tavęs neslėps ir visada bus su tavimi atvira. Na ir tiesiog tos, kuri bus beprotiškai laiminga su tavimi tokiu, koks tu esi!

Visi nori, o kai suranda – nevertina, negerbia ir priverčia verkti. Kai ji išeina, nes netapo laiminga būdama šalia jo, jis dėl visko kaltina ją ir galiausiai dėdamas į šuns dienas ją sumaišo su žemėmis. Štai tokie jie – šiuolaikiniai „tikrieji vyrai“

— Tom Hardy

***

Ar pritari aktoriui Tom Hardy?

Tom Hardy yra gavęs BAFTA premija, buvo nominuotas "Oskarui". Taip pat jis yra "Hardy, Son & Baker" kompanijos įkūrėjas.

Savo įmonę jis įkurė kartu su partneriu Dean Bakeriu. Šiuo metu jų kompanija kuria filmus, serialus bei dokumentinius filmus.

Serialas "Taboo"

Paskutinis jų darbas – serialas "Taboo" pasirodė 2017 metų pradžioje, kuriame Tom Hardy atlieka pagrindinį vaidmenį.

Serialas Taboo

Tai drama apie James Keziah Delaney, kuris 19 amžiaus pradžioje pradėjo kurti laivyną.

***

Ar pritari aktoriui Tom Hardy?

Beje, o Tu jau prisijungei prie „Men's Vector“ draugų facebooke?

facebook puslapis
Aksesuarai vyrams
Plačiau
Stiliaus patarimai
Plačiau
Motyvacija vyrams
Plačiau
Vyrams apie moteris
Plačiau

Taip pat skaitykite: