Tiems, kas nori kardinalių pokyčių gyvenime

Tiems, kas nori kardinalių pokyčių gyvenime


Ar Tu nori visapusiškų pokyčių savo gyvenime? Taip? Tuomet ko tu vis dar lauki? Kada Tu pagaliau pradėsi „juos“ daryti?

Ar Tu nuolat kartoji sau, kad jeigu aplinkybės būtų kitokios, tai Tu būtinai padarytum viską ir dar daugiau.

Suprask, nebus jokių pokyčių, kol Tu neinicijuosi jų.

Aplinkybių ir kitų žmonių kaltinimas Tavo situacijos nepakeis.

Nepakanka vien tik vizualizuoti ir svajoti apie naują gyvenimo stilių, atostogas, naują automobilį, naują gyvenamąją vietą. Negana to, jei Tu svajosi, bet giliai viduje netikėsi savimi, tuomet Tavo savijauta ir situacija taps tik dar blogesnė.

Tavo vidinė savijauta, Tavo psichologinis nusiteikimas bei Tavo pasitikėjimas savimi yra žymiai galingesni ir svarbesni dalykai nei visos Tavo svajonės ir norai kartu sudėjus. Tu turi nuolat įtikinėti save, kad pokyčiai, kurių Tu sieki, yra visiškai realūs, įmanomi bei pasiekiami dalykai. Kai Tu esi visiškai kažkuo įsitikinęs, Tu ir elgiesi atitinkamai.

Pradėk keistis dabar

Pradėk dabar, o ne ateityje ar vaizduotėje

Jei Tu nori pokyčių savo gyvenime, jie turi prasidėti dabar, o ne kažkokioje neapibrėžtoje ateityje. Atidėliodamas pokyčių startą bei fantazuodamas apie alternatyvią ateitį ir kitokias aplinkybes Tu apgaudinėji save ir klimpi vis giliau į „komforto zonos pelkę“.

Pats geriausias laikas mažiems ir dideliems pokyčiams visada buvo, yra ir bus dabar. Jei Tu dabar pagalvojai „Aš pradėsiu rytoj“, tuomet Tu vėl bandai save apgauti. Juk mes su Tavimi žinome, kad rytojaus nebėra, jo neegzistuoja. Rytojų išgalvojome mes, žmonės. Tu juk žinai, kad „rytojus“ niekada neišaušta, nes atsibudus ateina šiandienos rytas.

Pokyčiai turi prasidėti dabar. Ir tik Tu esi atsakingas už jų pradžią. Tu turi skirti jiems laiko ir pastangų. Jie turi būti Tavo planuose ir Tavo prioritetuose. Tik tuomet gyvenimas pradės keistis.

Mes visi instinktyviai ir pasąmoningai priešinamės pokyčiams. Paradoksas, bet dauguma mūsų jaučia didesnį komfortą įprastose kasdienėse situacijose, nors jos gali mums visai nepatikti. Ar ne keista?

Taigi ko Tu dar lauki? Tu ruošiesi kažką pakeisti savo gyvenime ar tik nori perskaityti šį straipsnį bei grįžti prie įprasto gyvenimo būdo? Jei nepradėsi veikti šiandien — rytojus bus daugmaž toks pat kaip ir vakar, bet niekada nebus kardinaliai kitoks.

Jei nori pokyčių savo gyvenime, tuomet pradėk juos dabar, pradėk šią esamą akimirką, bet ne nuo rytojaus ar pirmadienio.

Įdomu, ką gi Tu pasirinksi?

***

Draugai, primename, kad spausdami „Patinka“ ir „Dalintis“ Jūs labai motyvuojate kurti Jums daugiau naudingų ir įdomių straipsnių

Beje, o Tu jau prisijungei prie „Men's Vector“ draugų facebooke?

facebook puslapis
Aksesuarai vyrams
Plačiau
Stiliaus patarimai
Plačiau
Motyvacija vyrams
Plačiau
Vyrams apie moteris
Plačiau

Panašūs strapsniai:


Taip pat skaitykite: