Populiarus Lietuvos vlogeris – apie vyrišką stilių, merginas ir motyvaciją

Populiarus Lietuvos vlogeris – apie vyrišką stilių, merginas ir motyvaciją


Šiandienos straipsnio herojus:

Linas Kecorius - interviu puslapiui mensvector.lt

Tavo dėmesiui Lino atsakymai į „Men's Vector“ puslapio užduotus klausimus apie augantį populiarumą, stilių bei motyvaciją vyro gyvenime.

– Linai, šiuo metu tu – vienas iš įdomiausių ir ambicingiausių „YouTube“ vlogerių Lietuvoje. Visi vlogeriai varžosi ir nori būti populiarūs, bet kaip tu galėtum paaiškinti būtent savo vlogo sėkmės priežastis?

– Manau, kad kiekvienas žmogus turi surasti savo unikalų vaizdo kūrimo bei įvaizdžio formavimo stilių, jokiu būdu nekopijuojant kito vlogerio. Mano nuomone, tik taip tu gali tapti savimi – unikalia ir įdomia asmenybe, kuri patraukli kitiems. Atvirai pasakius, man sudėtinga atsakyti į šį klausimą ir įvardinti tikslias mano vlogo auditorijos augimo priežastis. Manau, jog didelės įtakos mano populiarumui turi nuolatinis iškalbos įgūdžių lavinimas bei vaizdo kokybės gerinimas.

– Kokios priežastys lėmė, kad pasirinkai tokią naują ir daug kam dar neįprastą veiklą?

– Į šią daugeliui dar neįprastą veiklą mane įtraukė noras kurti, filmuoti ir montuoti vaizdo siužetus. Vaizdo turinio kūrimu užsiimu jau gana seniai – pirmąją filmavimo kamerą įsigijau būdamas dešimties metų ir nuo to laiko nepaleidžiu jos iš rankų. Aš tikiu, kad „Social media“ (liet. socialinė medija – red. past.) – tai mūsų ateitis. Esu linkęs rizikuoti ir investuoti į šią veiklą savo asmeninį laiką. Visiškai nesijaučiu veltui švaistantis laiko, kadangi tai – mano hobis ir labai patinkanti veikla.

Apyrankė kaip pas Liną Kecorių

Apyrankių kolekcija „Spartans“

– Ar populiarumas socialiniuose tinkluose padeda vilioti jaunas, gražias merginas? Ar pajutai, jog, augant populiarumui, kartu didėja ir merginų dėmesys?

– Tiesą pasakius, nelabai ir vilioju merginas, na, gal retkarčiais (šypsosi – red. past.). Galiu pasakyti, kad tikrai įdomią bei protingą merginą, atitinkančią mano vertybių skalę, per metus sutinku tik kartą ar du. Žinoma, vieši žmonės patraukia daugelio dėmesį, nemažai sutiktųjų mano, kad mus labai gerai pažįsta iš to, ką mato socialinių medijų platformose. Kartais susilaukiu įdėmesnių žvilgsnių bei dėmesio, bet tai nėra taip dažnai, kaip gali atrodyti iš šalies. Galbūt aš tiesiog nepastebiu rodomo dėmesio?

Linas Kecorius - interviu puslapiui mensvector.lt

– Ar vlogerio veikla – pagrindinis tavo pajamų šaltinis ir ar matai finansinę perspektyvą šioje veikloje? Ar gauni patrauklių pasiūlymų iš verslo bei reklamos pasaulio?

– Vlogai nėra mano pagrindinis pajamų šaltinis, bet, tikiuosi, kada nors taps – aš tikrai matau finansinę perspektyvą šioje veikloje. Šiuo metu dalyvauju įvairiuose projektuose, turiu daug kitų įdomių veiklų, kurios generuoja pajamas, galbūt tik netiesiogiai, iš „vloginimo”.

– Turi gerą stiliaus pojūtį, moki puikiai suformuoti savo įvaizdį. Kokie būtų tavo patarimai ir rekomendacijos vyrams, norintiems taip gerai atrodyti?

– Vyrai privalo turėti „bazinius“ rūbus: juodas kelnes, juodus bei baltus marškinėlius. Šie rūbai, ko gero, tinka visiems vyrams ir, ruošiantis kur nors greitai išeiti, tikrai nereikia sukti galvos, ką apsirengti. Prie šių turimų rūbų galima „lipdyti“ savo asmeninį stilių: vieniems vyrams patinka street style, kitiems – fashion trendai. Asmeniškai man patinka abu stiliai, todėl dažnai galima mane pamatyti apsirengusį street ir fashion stilių „mix‘ą“. Vyrams siūlyčiau nevengti aksesuarų: laikrodžių, apyrankių, pakabukų, žiedų, nes jie visam stiliui suteikia šiek tiek gyvybės ir unikalumo.

Apyrankė kaip pas Liną Kecorių

Išskirtinės vyriškos apyrankės

Mano nuomone, vienas iš svarbiausių dalykų – dėvėti tai, kas patinka bei yra patogu, ir neklausyti kitų nuomonės. Kitas svarbus dalykas – prižiūrėti savo kūną, t.y sportuoti. Juk visiems žinoma, kad ant gražaus, treniruoto kūno viskas gražiai atrodo.

Linas Kecorius - interviu puslapiui mensvector.lt

– Mes žinome, jog tu nuo 9 metų kultivuoji sunkiąją atletiką, daug kartų buvai Lietuvos čempionu. Ką tau reiškia būti čempionu?

– Tiesą sakant, 6 metus užsiiminėjau sunkiąja atletika ir, jei neklystu, per tuos metus tapau daugkartiniu Lietuvos bei tarptautinių varžybų čempionu ir prizininku. Aukščiausias mano pasiekimas – Europos čempionate iškovota 6-oji vieta. Dabar jau kelerius metus treniruojuosi sporto salėje. Man labai patinka būti čempionu - tai skatina būti geriausiu tarp geriausiųjų. Kovoti ir siekti pergalių – normalus vyriškas troškimas, reikalaujantis sunkaus dirbo, norint išlaikyti čempiono titulą ir siekiant asmeninio progreso.

– Kas tau yra motyvacija ir kas tave motyvuoja laikytis treniruočių plano bei disciplinos?

– Motyvacija – tai gebėjimas nepalūžti ir keliauti savo pasirinktu keliu, kad ir kaip būtų sunku. Manau, geriausia motyvacija – paties žmogaus noras sau įrodyti, kad gali pasiekti gerų rezultatų – juk savęs neapgausi. Mano atveju sporto salėje pasiektą rezultatą galima stebėti veidrodyje – jame matosi kūno tobulejimas ir progresas. Dar sporto salėje pasiektus rezultatus galima stebėti begale kitų būdų: pagal asmeninius rekordus, greitį ir taip toliau. Disciplinos išmokė mano pirmasis sunkiosios atletikos treneris Arvydas Bušeckas, už tai jam esu labai dėkingas – treniruotės pas šį trenerį buvo tikra vyriškumo ugdymo mokykla.

Linas Kecorius - interviu puslapiui mensvector.lt

– Visus mus aplanko negatyvios mintys, patiriame demotavycijos akimirkų, suabejojame savimi ir savo jėgomis. Ką tokiomis akimirkomis daro Linas Kecorius?

– Aš visada stengiuosi būti pozityvus, negalvoti apie blogus dalykus ir man tai pavyksta – tiesiog suprantu, kad negatyvas man naudos neduos, o bus tik dar blogiau. Esu linkęs atsiriboti nuo demotyvacijos ir negatyvių minčių, tiesiog stengiuosi judėti į priekį. Kad ir kaip būtų sunku, stumiu kartais save per jėgą į priekį.

– Tavo populiarumas auga kartu su sekėjų skaičiumi, bet kaip nepasiduoti klastingam atsipalaidavimui ir palaikyti gero bei kokybiško turinio kartelę?

– Sunku nuolat stengtis kurti ir demonstruoti kokybišką „content'ą“ (liet. turinį), bet, manau, tuo ir skiriasi sėkmingi kūrėjai nuo nesėkmingų. Visada reikia stengtis tobulėti apdorojant medžiagą, filmuojant, fotografuojant – turi pats sau kelti kartelę. Taip pat turi mokėti priimti kritiką, protingai ją įvertinti bei padaryti teisingas išvadas.

Linas Kecorius - interviu puslapiui mensvector.lt

– „Men's Vector“ straipsnių tikslas – kurti sėkmingo bei nuolat tobulėjančio vyro gyvenimo stilių. O kaip tu supranti sąvoką „sėkmingas vyras“ ?

– Manau, sėkmingas vyras – tai vyras, turintis tvirtas savo vertybes, gerbiantis kitus žmones, finansiškai nepriklausomas nuo kitų bei gebantis mėgautis gyvenimu.

– Ko galėtum palinkėti mūsų žurnalo skaitytojams (vyrams)?

– Visiems linkiu atrasti veiklą, suteikiančią laimę, nebijoti rizikuoti ir stengtis išnaudoti kuo daugiau galimybių, kurių suteikia gyvenimas.

***

Draugai, primename, kad spausdami „Patinka“ ir „Dalintis“ labai motyvuojate kurti Jums daugiau naudingų ir įdomių straipsnių!Straipsnį paruošė puslapis mensvector.lt — internetinė vyriškų drabužių ir aksesuarų parduotuvė su pristatymu visoje Lietuvoje

Vyriškos apyrankės

Vyriškos apyrankės

Beje, o Tu jau prisijungei prie „Men's Vector“ draugų facebooke?

facebook puslapis
Aksesuarai vyrams
Plačiau
Stiliaus patarimai
Plačiau
Motyvacija vyrams
Plačiau
Vyrams apie moteris
Plačiau

10 populiariausių „Men's Vector“ straipsnių: