Liaukis galvoti, kad tu esi nepasiruošęs

Liaukis galvoti, kad tu esi nepasiruošęs


Niekas ir niekada nesijaučia 100% kažkam pasiruošęs. Didžiausia šiuolaikinio žmogaus liga „noriu būti viskam pasiruošęs“.

Realybėje gi dauguma didelių galimybių priverčia mus išeiti iš savo komforto zonos, o tai reiškia, kad yra tik vienas kelias – pamilti diskomfortą bei nerimauti kuomet ilgai jaučiame komfortą.

Kodėl komfortas turi Tave užknisti?

Komfortas – tai bėgiojimas pramindžiotu ir jau žinomu taku, o tai reiškia, kad Tu darai tuos pačius veiksmus ir gauni tuos pačius rezultatus.

Aišku, labai patogu ir jauku žinoti kiekvieną akmenuką ir įveikti kiekvieną smulkią kliūtį judant savo pamėgtu bei įprastu maršrutu

Bet Tu pamiršti, kad vengdamas gyvenime naujų problemų ir kliūčių Tu netenki ir naujų galimybių bei naujų rezultatų.

Kodėl komfortas turi Tave užknisti?

Beje, saugokis ir kitos pavojingos ir klastingos ligos pavadinimu „Aš nevengiu naujų iššūkių, aš tiesiog noriu geriau pasiruošti“.

Priešnodis, kuris Tau padės įveikti šią ligą – liautis norėti viską padaryti idealiai.

Realus pasaulis apdovanoja ne perfekcionistus, bet tuos, kas nepaisant klaidų ir kitų kliūčių ryžtingai siekia savo užsibrėžtų tikslų.

Nesijaudink, kad nespėjai kažko išmokti, kad praeityje praleidai daug galimybių arba darei klaidas.

Nesmerk savęs už tai bei atsimink, jog Tu neturi galimybės pradėti gyvenimo iš naujo, bet Tu gali pratęsti savo gyvenimą kitaip. Ir iš viso, nustok save smerkti dėl savo praeities, Tu ten daugiau negyveni.

Tu jau esi pasiruošęs.

***

Draugai, primename, kad spausdami „Patinka“ ir „Dalintis“ labai motyvuojate kurti Jums daugiau naudingų ir įdomių straipsnių!Straipsnį paruošė puslapis mensvector.lt — internetinė vyriškų drabužių ir aksesuarų parduotuvė su pristatymu visoje Lietuvoje

Vyriškos apyrankės

Vyriškos apyrankės

Beje, o Tu jau prisijungei prie „Men's Vector“ draugų facebooke?

facebook puslapis
Aksesuarai vyrams
Plačiau
Stiliaus patarimai
Plačiau
Motyvacija vyrams
Plačiau
Vyrams apie moteris
Plačiau

10 populiariausių „Men's Vector“ straipsnių: